Ylli i serialeve turke behet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur turke Berguzar Korel është bërë nënë për herë të dytë.

Aktorja e njohur ka sjell në jetë djalin e dytë nga martesa me Halit Ergenç.Image result for Berguzar Korel

Ky lajm u bë i ditur nga mediat turke, të cilat shkruajnë se aktorja dhe vogëlushi i saj janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Berguzar dhe Halit kanë vendosur ta quajnë djalin e tyre Han. Kujtojmë se Korel është e njohur në vendin tonë si Shehrezade.Image result for Berguzar Korel bebe

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*