“Xhenku” ka ditëlindjen, ja urimi fantastik i Azrës për të

Alina Boz dhe Alp Navruz janë dy aktorë të njohur dhe mjaft të dashur për publikun. Dyshja më shumë janë të njohur me emrat si “Azra” dhe “Xhenku” nga seriali “Mos ma lësho dorën”.

Me profesionalizmin e tyre aktorët në këtë serial arritën që te publiku me historinë e tyre ta shfaqin një dashuri të madhe në çifit, dashuri e cila kalon në shumë sfida, por me një fund të lumtur. Rezultate imazhesh për alina boz alp navruz

Alp Navruz, i cili njihet për rolin e Xhenkut në serialin “Mos ma lësho dorën” sot festoi ditëlindjen e 30-të.

Një urim të veçantë e mori edhe nga kolegia e tij, Alina Boz e cila njihet me rolin e Azrë-s. Alina ka publikuar një foto me Alpin, teksa ka uruar më të mirat për të.

“Gjithçka e mirë qoftë me ty në këtë moshë. Urime ditëlindjen”, ka shkruar Alina në Instastory.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*