Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, “thumbon sërisht” Interin.

Sa herë ajo flet, përbën lajm. Në një intervistë për mediet italiane, Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, thumboi sërish Interin:

“Nuk e di kush ishte ai që ia vuri syrin Mauros, por rezultoi diçka që u leverdisi të gjithëve. Ai shkoi në një skuadër më të mirë dhe më të rëndësishme.”

Por nuk mund të mungonte kjo “perlë” e modeles argjentinase.

“Mauro është profesionist, nuk bën kurrë dashuri para ndeshjeve.”/Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*