Vajza e Maradonës befason si modele veshjesh intime (Foto)

Jana Maradona, vajza e Diegos, ka debutuar si modele për veshjet intime. Trashëgimtarja e “El Pibe de Oro” i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj në Instagram teksa postoi një set fotografik sensual, që kishte realizuar për një firmë veshjesh të brendshme.

Jana u bë shumë e njohur në momentin që Diego e njohu si vajzën e tij. Edhe pse në fillim ka ruajtur një profil modest, sapo u njoh si vajza e legjendës së futbollit argjentinas, ajo fitoi kontrata të reja dhe mjaft të rëndësishme pune./Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*