Tuba Buyukustun ndàhet nga i dashuri pas 3 viteve, arsyeja na habiti të gjithëve

Pas ndàrjes nga bashkëshorti, aktorja e njohur e serialeve turke, Tuba Buyukustun nisi një lidhje të re me producentin Umut Evirgen.

Romanca e tyre zgjati tre vite dhe tashmë duket se gjithçkaje i erdhi fundi.

Mediat turke raportojnë se Tuba dhe Umut janë ndàrë dhe shkàk për këtë është bërë fakti që Umut kishte ftuar në shtëpi disa vajza.Umut Evirgen, sevgilisi Tuba Büyüküstün'ün yeni yaşını kutladı ...

Bëhet fjalë për prezantuesen turke Defne Samyeli dhe dy vajzat e saj.

Sipas mediave turke, vajzat e prezantueses kanë publikuar foto nga shtëpia e partnerit të Tuba-s.

Mesa duket, aktorja turke është tepër xheloze për partnerin e saj dhe i ka dhënë fund lidhjes pas 3 viteve bashkë.

Megjithatë, askush prej të dyve nuk ka reaguar dhe fansat janë ende në pritje të një sqarimi nga çifti.Defne Samyeli, kızlarıyla geceye damga vurdu - Magazin Haberleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*