Tereze Kalman një “bombë, që adhuron Messin dhe CR7-ën!

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë followers në Instagram, por është edhe një fanse e madhe e futbollit. Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan./Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*