Starton të shtunën seriali më i ri në TV Klan

Një nga serialet më të suksesshëm të këtij sezoni në Turqi ka qenë “Doktori i mrekullive”. Ky serial më në fund po vjen dhe në ekranin shqiptar.

Seriali dràmatik më i ndjékur i vitit 2019/20, fitues i disa çmimeve për skénarin dhe aktorët më të mirë.

Një fenomen televiziv duke u renditur i pari me shifra rékord audience në çdo episod të tij. Një titull ndërkombëtar, ku versioni turk shpallet si versioni më i arrirë dhe më i ndjékur.Mucize Doktor oyuncuları kimler? Mucize Doktor konusu nedir, nerede çekildi?

“Doktori i mrekullive” do të transmetohet në televizionin Klan Kosova. “Doktori i mrekullive” théu rékord shikueshmërie në Turqi dhe vazhdon të trànsmétohet në ekranin turk.

Ndërsa në ekranin shqiptar do të nisë trànsmétimin çdo të shtunë dhe të dielë në orën 20:10 në TV Klan.VİDEO | Mucize Doktor 34. bölüm fragman izle! FOX TV üzerinden yayınlanan Mucize  Doktor dizisini full izle, ücretsiz izle HD izle

Ky serial është bazuar në një ngjàrje të vërtetë dhe në qendër të tij është Aliu, një djalosh i prékur nga autízmí i cili që i vogël ka qenë víktímë e bullízmít.

Ai realízon ëndrrën e tij dhe bëhet kírurg duke i kthýer në fòrcë të gjitha paragjýkimet.

Një nga rolet më brilante të Taner Ölmez (i njohur nga serialet Sulltanesha Kosem, Qyteti i hùmbur) sëbashku me aktorët e tjerë Onur Tuna (Filinta, Molla a Ndàluar), Sinem Ünsal (Dashuri bardh e zi, Bija Ime) Hazal Türesan (Dashuri e Ndàluar, Diamante dhe Dashuri) e shumë të tjerë.Mucize Doktor yeni sezon ne zaman başlayacak, yeni bölümü bu akşam var mı?  17 Eylül yayın akışı! - Televizyon Haberleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*