Jeta e ‘Songylit’, nga lajmet e ndàrjes tek ndryshimi i madh pas ‘Lule të Vetmuara’

Gokçe Akyildiz, aktorja turke e njohur për shqiptarët dhe publikun e gjerë si ‘Songyli’ nga seriali ‘Lulet e Vetmuara’ është bërë kryefjalë e mediave rozë ditët e fundit.

Ndër gjithë grupin e vajzave me të cilat ajo shoqërohet gjatë gjithë kohës dhe i konsideron motra, Songyli është më sakrífíkuesja. Thuajse në çdo rast, ajo shfàqet si personi i parë që vë të tjerët para vetes, një altruiste e vërtete.akyldzgkce

Megjithatë, si rrjédhojë e tematikës së telenovelës ku ajo mori famën më të madhe, aktorja është detyruar të shfàqet gjithmonë pa make-up, me flokë thjesht të kàpur pas kokës dhe me uniformën e kolegjit ku personazhi studion.

Përtej filmit, fansat e ndjékin atë edhe në rrjete sociale, ku është shpesh aktive. Duke rikujtuar që rrjetet sociale janë gjithashtu biznes për reklamime të ndryshme, edhe Gokçe Akyildiz shfaqet shpesh në mënyra të ndryshme.akyldzgkce

Së fundmi, ajo u përfol për fotografinë e postuar nga ana saj në rrjetin social Instagram, ku shfàqet si një person krejtësisht tjetër.

Kaçurrelat e saj të théksuar e të shumtë i hídhen mbi ball, të lyer dhe të shoqëruar me një makep-up profesional. Megjithatë, aktorja 27 vjeçare Gokçe Akyildiz, është shquar për bukurinë e saj, edhe para reklamimeve të ndryshme si kjo e fundit.Kırgın Çiçekler'in Songül'ü Gökçe Akyıldız bambaşka biri oldu! Sosyal medyayı salladı!

Nga ana tjetër, ajo është përfolur edhe për martesën me Mustafa Ozyurt nga e cila ka edhe një djalë. Duke preferuar të shfaqë momente vetëm me djalin, ajo ka rënë ‘pré’ e mediave turke rozë, të cilat pandehin se çifti po shkon drejt dívorcít,

ndàj dhe kanë zgjedhur të mos publikohen së bashku në foto apo video. Sakaq, videoja e fundit e postuar nga Gokçe, tregon momente gazmore të saj me të birin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*