Shpallet aktori më i mirë turk, nuk do ta besoni kush e fitoi

Aktorët turq tashmë janë të preferuarit e publikut shqiptar jo vetëm prej talentit të tyre të padiskutueshëm, por edhe pamjes fizike.

Ata kanë një stil të veçantë që i kárakterizon dhe vajzat çmenden pas tyre. Bazuar nga votat e publikut dhe këtë vit rezultati ka qenë surprizues.

Por, kush u shpall mashkulli i vitit 2019? Si çdo vit, është publikuar lista e aktorëve më të pëlqyer dhe në krye qëndron Burak Ozçivit.Rezultati i imazhit për burak özçivit baris arduc

Ky rezultat është i habitshëm pasi Burak la në vend të dytë Can Yaman, aktorin që ka bërë námin gjatë vitit 2019. Në vend të tretë është Serkan Çayoglu, një tjetër aktor i njohur në Shqipëri nga roli në serialin “Stina e qershive”.

Vendin e katërt e mban Baris Arduç i njohur nga “Dashuri me qíra” dhe “Kuzgun” ndërsa vendin e pestë Kenan Imirzalioglu i njohur si Ezel. Një nga aktorët më të famshëm e pas të cilit vajzat çmènden, Çagatay Ulusoy ka rënë në renditje dhe këtë vit është në vendin e 11.

Rezultati i imazhit për can yaman serkan çayoğlu

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*