Sërish forca nga Kosova

Kosova ka dërguar forca të tjera ditën e sotme për të kontribuar në nxjerrjen e personave nga rrënojat ku kanë mbetur.

Shqipëria u prek ditën e djeshme nga një tërmet shkatërrimtar, dhe deri më tani janë shënuar edhe 24 viktima.

Ndërkohë që kryeministri ka shpallur edhe gjendjen e jashtëzakonshme për Durrësin dhe Tiranën.

Top Channel

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*