Parada e yjeve në Paris, shkëlqejnë partneret e futbollistëve!(Foto)

Cermonia e Topit të Artë nuk është një mbrëmje gala në të cilën shkëlqejnë vetëm futbollistët, por një mbrëmje ku vënë në pah hiret e tyre edhe bashkëshortet, partneret dhe të dashurat e më të mirëve të fushës së blertë. Ashtu ndodhi edhe në Topin e Artë të këtij viti ku në tapetin e kuq në Paris parakaluan me rradhë emra si Anna Leëandoëska, Antonella Roccuzzo etj./Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*