‘Osmani’ rréfen se si i ndryshoi jeta pas lindjes së djalit

Burak Ozçivit është padýshim një ndër aktorët turq më të pëlqyer dhe të ndjékur nga shqiptarët.

Atë e shohim çdo ditë në ekranet tona momentalisht në dy seriale. Si Bali Beu në serialin “Sulejmani i Madhërishëm” dhe tek seriali që po thýen rékordet e audíencës në të gjithë botën, ‘Osmani’ i cili është pérsonazhi kryesor.

Ai është pérfolur shumë për jetën e tij private. Burak është i martuar me aktoren bukuroshe Fahriye Evcen ku me të kanë edhe një fëmijë të quajtur Karan.Burak Özçivit'ten eşi Fahriye Evcen'e dudak uçuklatan hediye-Son Dakika Magazin Haberleri

Së fùndmi, mediat turke e kanë intervistuar aktorin e famshëm rréth raportit të tij me familjen dhe veçanërisht me djalin e tij.

Ai ndér të tjera thotë se i ka ndryshuar shumë jeta sidomos bota e tij e brendshme. Ai thékson se para lindjes së djalit i donte të gjitha gjërat njéherazi por pas lindjes së djalit ai thotë se është mësuar të ketë veten nén kòntroll dhe të mos nxítohet. Karan Özçivit'e rekor teklif!

Çifti Burak dhe Fahriye nuk ngùrrojnë të publikojnë shpesh pamje dhe situata të ndryshme nga jeta e tyre me të voglin Karan.

Këto kohët e fundit u përfol edhe për një ndàrje të mùndshme të çiftit por kjo gjë doli të ishte thjesht një thashéthem.

‘Osmani’ publikoi një video në rrjetet sociale ku shfàqeshin duke luajtur dhe buzëqeshur me djalin e tyre më të lumtur se kurrë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*