Nënë/ Shule i përgjërohet Xhengizit të mos ndahet nga ajo

Duru dhe Gamze mbërrijnë pa lajmëruar në derën e Zejnebit. Ato shòkohen kur shikojnë një vajzë të vogël pranë së motrës, të cilën e prezanton si të bijën. Gamze fillon ta kritikojë që ka një fëmijë pa u martuar, ndërsa Duru i qëndron pranë,madje edhe mundohet të qetësojë situatën mes motrave. Por edhe Gamze është vetë shtatzënë. Ajo thotë se nuk është ndonjë problem pasi së shpejti do martohet. Por, i lutet së motrës që të mos paraqitet në dasëm pasi mund ta turpërojë me familjen e Mertit, bashkëshortit të ardhshëm.

Nga ana tjetër, Shule është paksa e mërzitur ndërsa Xhengiz është i lumtur për zhdùkjen e papritur të Melekut. Ato ndodhen në një lokal, dhe pas tyre është Ali i cili po i ndjék. Xhengiz e ka vënë re dhe shkon ta thërrasë në tavolinën e tyre, për ta pyetur çfarë do pyetje që do t’i dijë përgjigjen. Xhengiz flet, ndërsa Shule hesht. Ai génjen duke thënë se gjithë jetën janë kujdesur për mirëqenien e Melekut dhe tashmë u zhdùk papritur. Ali i bën një pyetje dhe largohet pasi shikon që Xhengizi është shumë i ténsionuar.Anne 26. Bölüm - 1. Fragman (English and Portuguese subtitles ...

Ali vëren se Shule ka diçka për të thënë por nuk flet nga frika e Xhengizit,ndaj i jep asaj kartvizitën e tij. Me të mbërritur në shtëpi, Xhengiz urdhëron Shulen që të shkojë në polìci të japë dëshminë e hùmbjes së Melekut, të derdhë ca pika lòt dhe të shpallin xhenazen, ndryshe, pòlicia mund të fillojë të dyshojë. Pasi kthehet në shtëpi, Shule i thotë se ende nuk ka shkuar në pòlici, ndaj Xhengizi bën gati valixhen për t’u larguar nga shtëpia, me Shulen që i përgjërohet të mos ikë.

Ndërsa Zejneb ka nevojë imediate për para, por nuk mund të kërkojë më nga nëna saj. Asaj i duhet të fillojë punë,ndaj dhe fillon aplikimet. Pas refuzimeve, ajo fillon si punonjëse pastrimi pasi nuk ka mundësi tjetër. Gjatë kësaj kohe, Melek ndodhet në hotel, me temperaturë. Asaj do i gjendet pranë Gonyli, nëna biologjike e Zejnebit. Anne 1. bölüm ile izleyenlerden tam not aldı! - Son Dakika

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*