‘Mrekullia në qelinë nr.7’/ Filmi që përlòti të gjithë botën thyén një tjetër rekord

Filmi turk “Mrekullia në qelinë nr.7” ka përlòtur të gjithë ata që e kanë ndjékur dhe vazhdon të ketë sukses në shumë shtete të botës.

Së fundmi bëhet e ditur se ky film ka thyér rekord në Francë duke u shpallur filmi më i ndjékur në platformat dixhitale në dy muajt e fundit.

“Mrekullia në qélinë nr.7” tregon historinë e një babai me pròbleme mendore dhe vazjës së tij 7-vjeçare që kërkon drejtësinë për të shpëtuar të atin.7. Kogustaki Mucize" - Filmi më i shikuar i momentit për të cilin ...

Ky film është shpallur më i shikuari edhe në Turqi gjatë vitit 2019. Në të luajnë aktorë shumë të njohur si Aras Bulut Iynemli në rolin e ‘Memo’ dhe Nisa Sofiya Aksongur në rolin e ‘Ovas’.

Filmi i ka lënë mbresa edhe vipave me famë botërore si Georgina Rodriguez, Neymar, Dj Snake, Thalia të cilët publikuar video në rrjete sociale duke ndjékur filmin e duke ia sugjeruar edhe fansave të tyre.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*