Mësoni sekretin e formës së Georgina Rodriguez!

Georgina Rodriguez më në formë se kurrë dhe për këtë meritat i ka Joga, një sport që e fejuara e Cristiano Ronaldos e aplikon shpesh. Për kënaqësinë e fansave të saj në Instagram, Georgina ka publikuar disa foto duke bërë Joga. Falë edhe 5-herë fituesit të Topit të Artë modelja argjentinase është bërë shumë e famshme dhe tashmë numëron 14,3 milionë ndjekës në Instagram./Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*