Matri dhe Nargi bëjnë “xhelozët” në Instagram

Frederica Nargi dhe Alessandro Matri “ngacmojnë” njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Pas një postimi seksi të bukuroshes italiane, bashkëshorti i saj, ish-sulmues i Juventusit, shkroi:

“Më lër të kuptoj… më thua se po shkoj të bëj pazar dhe poston fotot në Instagram, ndërsa unë më fëmijët në shtëpi.” E menjëhershme replika e modeles së njohur: “Në realitet, doja të të tërhiqja vëmendjen.”/Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*