‘Kuzgun’ ndryshon ‘look’, çmendet i gjithë rrjeti (FOTO)

Aktori Barış Arduç u karantinua në shtëpi për të parandaluar inféktimin nga koronavírus.  Ai a qenë i dashuruar me aktoren Gupse Ozay për një kohë, ndàu foton e re  me ndjékësit e tij.

Barış Arduç, i cili zgjati flokët në procesin e karantinës, i publikoi ato korniza nga llogaria e tij në mediat sociale.

Aktori Barış Arduç ka vendosur të ndryshojë pamjen e tij. Ai ka postuar së fundmi në Instagram dy foto me pamjen e re, ku shfaqet me flokët e gjatë kaçurela.Barış Arduç Fazla uzattım farkındayım. 
Merhaba 😎👊🏽 Photo by Barış Arduç on June 12, 2020. Image may contain: 1 person, plant and indoor

Gjatë karantinës aktori nuk ka mundur të presë flokët dhe ka mbajtur këtë pamje.  Barış Arduç më në fund përshëndeti fansat e tij në mediat sociale me flokët e tij të gjatë. Vlen të përmendet se Barış Arduç shpejt mbylli postimin e tij të vlerësuar në komente.

Megjithatë fotot thýen rrjetin pasi brenda 1 dite arritën të mblidhnin gati 800 mijë pëlqime. Kështu postimi i ri i aktorit është ndër më të pëlqyerit në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë që Barış Arduç u bë i njohur në Shqipëri me rolin e “Omerit” në serialin “Dashuri me qíra” ndërsa së fundmi e pamë në rolin e “Kuzgun”, serial i cili pati shumë sukses.Barış Arduç Fazla uzattım farkındayım. 
Merhaba 😎👊🏽 Photo by Barış Arduç on June 12, 2020. Image may contain: 1 person, dog and indoor

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*