Ju ka marrë malli për Demir dhe Xhandan? Dy aktorët do i shihni shumë shpejt në ekran

Televizioni ‘TRT 1’ planífíkon të hyjë në sezonin e ri me prodhíme ambícíoze. Një prej tyre është seriali ‘Nizamı Alem’. Projekti planífikon të bëjë një emër për vete në sezonin e ri.

Një serial i ri ka nisur përgatitjet në Turqi. Seriali do të mbajë titullin “Nizami Alem” dhe në role kryesore do të jenë Bugra Gulsoy dhe Leyla Lydia Tugutlu.Kizim (2018-2019)

Të dy këta aktorë i kemi parë bashkë edhe në serialin shumë të ndjékur “Bija ime”, i transmetuar vitin e kaluar në TV Klan, ku luanin rolin e Demirit dhe Xhandanit.

Këtë vit dyshja do të ribashkohet për serialin “Nizami Alem”, një seriali historik ku Bugra Gulsoy do të ketë rolin e një sulltani.

Pjesë e serialit do të jenë edhe aktorët Ekin Koç dhe Sevda Erginci.  Seriali do të nisë transmetimin nga shtatori në kanalin turk TRT1.Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Leyla Lydia Tuğutlu yeni ...

Pas Buğra Gülsoy dhe Ekin Koç, Sevda Erginci dhe Leyla Lydia Tuğutlu iu bashkuan serialit ‘Nizamı Alem’.

Studimet për stafin e serisë vazhdojnë. ‘Nizamı Alem’, i cili mendohet të jetë 60 minuta në secilin episod, planifikon të arrijë para audíencës në shtator.

Sevda Erginci së fùndmi luajti në serinë e ‘Sevgili Geçmiş ‘, ndërsa Leyla Lydia Tuğutlu luajti një rol në serialin ‘Bija Ime’. Rolet e Erginci dhe Tuğutlu në seri nuk dihen ende.Nizami Alem Dizisine iki Bomba Kadın Oyuncu Dahil Oldu!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*