Ju kujtohet “Memo” që na përlòti të gjithëve? Së shpejti në emisionin shqiptar

Filmi turk “Mrekullia në qelínë nr.7” ka përlòtur të gjithë ata që e kanë ndjékur dhe vazhdon të ketë sukses në shumë shtete të botës.

“Mrekullia në qelínë e 7-të” ishte padýshim filmi më i shikuar dhe i komentuar gjatë kohës së karantinës në rrjetet sociale në shumë shtete të botës, përfshírë këtu edhe Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni dhe kudo ku ka shqiptarë.

Pas shumë sukséseve, një lajm shumë i madh vjen për dashamirësit shqiptar e këtij filmi.

Aktori kryesor i këtij filmi, ‘Memo’, do realízojë një intervistë ékskluzíve për një televizion shqiptar.

Ne jemi mësuar ta shohim ne rolin e Mertit në serialin ‘i Infílrtuari’, si Jamaçi në serialin ‘Çukur’, te seriali historik shumë i ndjékur ‘Sulejmani i Madhërishëm’ në rolin e Princ Bajazidit i cili është edhe djali i ‘Hyrremit’ dhe Sulltan Sulejmanit.7. Koğuştaki Mucize Galasında 300 çocuğun Ihtiyacı Karşılandı

Aktori Aras Bulut Iynemli, do të jetë i ftuar në emisionin “Qejfi ma i madh se Stambolli”, në Klan Kosova.

Ky film është vlerësuar edhe me 6 çmime në “Festivalin e Filmit në Izmir”.

Kujtojmë se Aras mori çmimin “Aktori më i mirë mashkull” ‘Aktori më i i mirë i kinemave’ dhe Nisa Sofiya Aksongur çmimin “Aktorja më e mirë fëmijë”.Kore'den Uyarladık: "7. Koğuştaki Mucize" Filmi Geliyor, Aras Bulut İynemli Döktürüyor! - Kaan'ın Tavsiyesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*