E mbuluar vetëm me lule, ‘Hyrrem’ shfaqet super joshése

Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht pas rolit super të suksésshem te seriali “Sulejmani i Madhërishëm”.

Ajo është një prej aktoreve më të dashura turke e cila është bërë e njohur edhe në Shqipëri falë rolin të ‘Hyrremit’.

‘Hyrremi’ ka arritur të fitojë respektin dhe dashurinë e të gjithëve falë roleve të saj në disa seriale e filma turk.meryemuzerlimeryem

Të gjithë e njohim atë nga ky serial me rekorde të larta audience, sakrífícat e saj të dashurisë, sjélljet e një vajze çapkéne apo lùfta e saj për të marrë atë që do,.

Por nëse Hyrremin e keni parë vetëm nën petkun e një sulltaneshe, shiheni në jetën reale teksa së fundmi shfaqet shumë sénsuale. meryemuzerlimeryem

Aktorja ndërkaq është mjaft aktive edhe në instagram ku e shohim të ndàjë me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku pòzon shtrírë e mbuluar vetëm më lule në disa foto bardhë e zi, ku duket në super formë.

Aktorja ka arritur të tërhéqë vémendjen e të gjithë fansave dhe miqve, të cilët nuk i kanë kursyér komplíméntat. meryemuzerlimeryem

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*