‘Hyrrem’ shtatzënë, por ende nuk dihet cili është babai i fëmijës që pret

‘Hyrremi’ është personazhi që theu rekordet e fansave, ndjékësve dhe shikimeve ndër të gjithë serialet e transmetuara në Shqipëri. Këtu, vlen të théksohet fakti se transmetimi i parë i serialit ‘Sulejmani i Madhërishëm’ është bërë para disa vitesh, në një kohë kur prodhimet turke nuk ishin kaq të gjera në masë. Roli saj prej një gruaje udhëhéqëse por që bënte çdo gjë për dashurinë, qëndroi në memorie prej vitesh.

Ajo është gjysmë gjermane dhe gjysmë turke dhe jeton në Gjermani. Përpos profesionit si aktore ku është shumë e talentuar, Meryem Uzerli (Hyrremi) ka zgjedhur të ketë një biznes privat në shtetin ku jeton. Ajo zotéron dhe menaxhon një lokal në Berlin, nga ku shpesh ndàn foto shumë të këndshme, ku qartazi duket lumturia saj.EhWJmAtWkAErA5G

Jeta saj private është thuajse e ditur nga të gjitha mediat dhe kombet e fansave. Vajza 7 vjeçare e Meryemit është pika saj e dobët, sidomos për faktin që i është dashur ta rrisë e vetme, pas divorcit me babanë e vajzës. Ajo është shprehur se prej kohësh, e bija i kërkon që të ketë një motër të vogël.

Më në fund, dëshira e Larës është plotësuar. ‘Hyrremi’ është sërish shtatzënë, në pritjen më të ëmbël. Në fotot e postuara nga vetë Meryemi, ajo shfaqet me këmishë të bardhë dhe fustan me kuadrate,i ngjéshur pas trupit për të treguar rrumbullakosjen më të bukur të barkut të femrës. Meryem Uzerli është 5 muajshe shtatzënë dhe pret të lindë në muajin e parë të vitit të ardhshëm.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*