Humbi babain në moshë të vogël, moderatorja e njohur na preku të gjithëve me fjalët e saja

Moderatorja Dojna Mema ndonëse ka humbur babanë e saj, është shfaqur e fortë dhe nuk ka munguar asnjë ditë në ekran.

Dhímbjen që ndjen për këtë humbje, ajo nuk e ka shfaqur edhe rrjetet sociale. Së fundmi moderatorja ka treguar sesi po e përballon këtë gjë.

“Si ja bën të jesh kaq e fortë? Unë mendoj ndonjëherë se nuk do ta mundem dot ta përballoj”, ka qenë pyetja që i është drejtuar Dojnës në instastoryn.Rezultati i imazhit për dojna mema babi

Moderatorja i është përgjigjur: “Ndonjëherë nuk ke luksin, të jesh i dobët dhe gjen brenda vetes të gjithë forcën e botës për të vazhduar përpara. Thonë se gjithçka ndodh për një arsye dhe ndoshta një ditë do ta shoh qartë edhe unë. Deri atëherë mundohem të përqendrohem tek bekimet që më ka dhënë jeta”.

Në 16 dhjetor u ndaj nga jeta babai i Dojna Memës. Ishte vetë ajo e cila dha lajmin e hidhur, teksa shpërndau në rrjetet sociale një video me momentet më të bukura me të atin. Bujar Mema punonte prej 16 vitesh në Interpol në Tiranë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*