Hande Erçel flet për serialin e ri, pjesë e tij do jetë edhe ‘MKC’ i serialit ‘Dyshja Fantastike’

Përveç imazhit të Hande Erçel, e cila u shfaq në Bebek, ishte edhe në rend dite në mediat turke.

Hande Erçel vlerësoi partnerin e saj të ri Kerem Bürsin me fjalë shumë lavdëruese. , duke thënë se ajo filloi provat për serialin e saj të ri.

Aktorja e serialit ‘Jetë’, i cili është transmetuar në Tring, Hande Erçel do interpretojë në serialin e ri me Kerem Bürsin. Ata u mblodhën në zyrën e MF Yapım në Bebek dhe filluan të lexojnë provat për serialin e ri.Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in dizisinin çekimleri başlıyor, kadro ...

Hande Erçel, i cili tërheq vëmendjen me stilin e tij sportiv, bëri deklarata të sinqerta. Kerem Bursin, Erçel dhe Melisa Döngel punuan së bashku në orët e para. Ndërsa Bürsin u largua herët, Erçel e përsëriti leximin deri në orët e vona.

Hande Erçel, e cila mori një masë paraprake duke veshur një maskë kundër epidemisë së koronavìrusit në dalje, foli  gazetarët:

“Sapo jemi takuar me Keremin. Ai është shumë i ëmbël dhe një person i jashtëzakonshëm. Jam shumë e lumtur që do të bashkëpunoj me të”, u shpreh bukuroshja turke.Hande Erçel yeni partneri Kerem Bursin'i öve öve bitiremedi

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*