Gruaja e ‘Osmanit’ flet për zénkën shumë të përfolur me kunatën

Prej disa ditësh në mediat turke ka qarkulluar lajmi se aktorja Fahriye Evcen nuk flet me kunatën.

Thashethemet nisën kur Fahriye e hoqi nga lista e ndjékësve, motrën e Burak Ozçivit i njohur si “Osmani”. Madje mediat raportuan se mes Fahriyes dhe motrës së Burakut ka patur një zénkë.

Sipas tyre aktori ishte në një pozitë të vështirë pasi i duhet të mbante anën e bashkëshortes, por edhe të motrës.Fahriye Evcen deleted her sister-in-law ,Burçun Özçivit ,from ...

Pas lajmeve të shumta për raportin mes dy kunatave, ka reaguar më në fund Fahriye Evcen.

Aktorja 33-vjeçare ka treguar se mes saj dhe kunatës nuk ka patur asnjë zënkë dhe ka sqaruar si qëndron e vërteta. “Nuk ka absolutisht asnjë problem midis nesh.

Ajo nuk e përdor më llogarinë e saj në Instagram prandaj e hoqa. Nuk është ashtu siç shkruajnë mediat”-është shprehur Fahriye Evcen.Kemal poses with his sister, she gets all the attention with the ...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*