Futbollisti i njohur dhe aktorja e njohur turke bëhen prindër (FOTO)

Futbollisti i njohur, Mesut Ozil dhe aktorja turke, Amine Gulse janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë vetë dyshja përmes rrjeteve sociale, ku kanë zbuluar se janë bërë prindër të një vajze të shëndetshme.

Ajo ka publikuar një foto familjare dhe zbulon se ajo ka sjellë në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin Eda.Nga makthi i sulmit me thikë, te lajmi i madh: Si ndryshoi jeta e ...

Në foto shfaqet Mesut dhe Amine e në duar mbajnë vogëlushen e tyre. Kujtojmë se dyshja kurorëzoi në martesë dashurinë e tyre disavjeçare një vit më parë.

“Faleminderit Zot! Vajza jonë Eda erdhi në jetë e shëndetshme”, shkruan aktorja në përshkrimin e fotos.

Çifti i dha fund beqarisë në një dasmë pranë detit në muajin qershor dhe çdo gjë e mbajtën të fshehtë. Të njëjtën gjë bënë edhe me shtatzëninë.Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye doğum hediyesi tapu

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*