Formacioni zyrtarë i Shqipërisë ndaj Andorrës, Reja ul në stol disa titullarë

Kur duhen edhe rreth dy orë nga starti i takimit të parafundit eliminator të Shqipërisë, që do të luhet përballë Andorrës në “Elbasan Arena”, trajneri Edi Reja ka ndarë mendjen për 11-shen që do të hedhë në fushë nga minuta e parë.

Kështu në mbrojtje do të bëjë pushim Dermaku, që do të zëvendësohet nga Veseli, ndërsa konfirmohet titullar për të dytën ndeshje radhazi anësori i Partizanit Lorenc Trashi.


Ramadani do të marrë vendin e Gjasulës së pezulluar dhe Ndoji do të luajë në vendin e Bares në mesfushë, ndërsa Bekim Balaj do të jetë partneri i Manajt në vijën e parë të sulmit./Burimi: Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*