‘Ferhat’ publikon foto e ëmbël, prezanton të birin për herë të parë në publik

Aktori Ibrahim Çelikkol në dhjetor të vitit të kaluar u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosën emrin Ali.

Çifti ka preferuar të mos e tregojë portretin e djalit në publik dhe ka publikuar shumë pak foto me të duke e ruajtur kështu larg rrjeteve sociale.

Për shkak të pandemisë së koronavírusit, aktori ka patur më shumë kohë për të qëndruar në shtëpi me familjen dhe së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me djalin.Pin on IbrahimÇelikkol❤️!

Kjo është hera e parë që Ibrahim Çelikkol publikon një foto ku shfaqet vetëm me të birin, në një moment të ëmbël si babë e bir.

Komentuesit i uruan aktorit që djali i tij të rritet i shëndetshëm dhe i lumtur. Kujtojmë që Ibrahim Çelikkol u bë i njohur në Shqipëri me rolin e “Ferhatit” në serialin “Dashuri bardh e zi”. İbrahim Çelikkol Jr.🤙🏼 Photo shared by İbrahim Çelikkol on June 09, 2020 tagging @mihrecelikkol. Image may contain: 2 people, people sitting, beard, sunglasses, sky and outdoor

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*