“Ezel” shpenzon shumën e madhe për dhomën e gjumit të së bijës

Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë të parë.

Kenan İmirzalıoğlu dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal, po numërojnë ditët për të takuar foshnjat e tyre …

Sakaq, gruaja e tij, Sinem Kobal është në pritje të një vajze dhe në muajin e shtatë të shtatzënisë prandaj çifti kanë nisur me përgatitjet.

Mediat turke bëjnë të ditur se Kenan ia ka lënë në dorë bashkëshortjes së tij arredimin e dhomës së vajzës.

Bëhet e ditur se Sinem ka zgjedhur ta arredojë dhomën komplet me ngjyrën rozë dhe ka zgjedhur një firmë private arkitekturore për të dizenjuar ashtu siç ajo dëshiron.

Është pohuar se çifti İmirzalıoğlu sakrífikoi 40 mijë lira turke për setin e dhomës së foshnjës, i cili do të jetë kryesisht rozë.Kenan İmirzalıoğlu'ndan 5 aylık hamile Sinem Kobal'a 54 bin TL'lik jest - Internet Haber

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*