‘Ezel’ merr lajmin e mrekullueshëm

Aktori i famshëm turk Kenan Imirzalioglu i njihur në Shqipëri sidomos me rolin e ‘Ezelit’ do të bëhet baba për herë të parë!

Sinem Kobal, e cila u martua me Kenan İmirzalıoğlu 4 vite  më parë, njoftoi se është  shtatzënë. Çifti  u martua  Cunda dhe tashmë janë në pritje të një vajze.

Në fakt ajo është 15 javësh shtatzënë dhe nuk e ka bërë më parë publike. Lajmin e kanë bërë të ditur të afërmit e tyre, të cilët kanë zbukuar edhe gjininë e fëmijës që po presin.Kenan İmirzalıoğlu evliliğini ilk kez anlattı...

Imirzalioglu është i martuar me aktoren e njohur Sinem Kobal dhe lajmi i shtatzënisë i ka gëzuar të gjithë fansat e tyre.  Mijëra mesazhe përshëndetëse erdhën tek aktorja Kobal pas këtij lajmi.

Kobal, e cila është shumë e kujdesshëm ndaj masave të koronavìrusit, nuk del jashtë kontrollit të mjekut.   Thuhet se ata të dy ende nuk kanë menduar një emër për fëmijët e tyre.Sinem Kobal hamile! Kenan İmirzalıoğlu baba oluyor...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*