Është vetëm 10 vjeç, aktorja e vogël turke thyén rekordin e rradhës

Aktorja turke Beren Gokyildiz është vetëm 10 vjeç, por është një nga fëmijët më të njohur të kinematografisë turke.

Fama e saj ka kaluar Turqinë dhe tashmë ajo njihet në të gjithë shtetet ku janë transmetuar serialet në të cilat ka marrë pjesë.

“Nënë” dhe “Bija ime”, janë dy seriale shumë të suksesshëm të Berenit të cilat janë transmetuar edhe në Shqipëri.

Pas famës së madhe që ka arritur me talentin e saj, 10-vjeçarja tani ka shënuar një tjetër sukses. Beren ka arritur 1 milion ndjékës në rrjetin social Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një video e disa viteve më përpara ku shihet duke kënduar në ‘Turkish Got Talent’ kengen e Ed Sheeren ‘Shape of You’, një interpretim magjik që bëri edhe jurinë të pmendej pas saj. Për më shumë shikoni videot e mëposhtme.

Aktorja është shumë aktive në këtë rrjet social i cili përdoret nga e ëma e saj.  Beren i ka falenderuar 1 milion ndjékësit duke publikuar një video të përgatitur nga fansat.

“Faleminderit familja ime prej 1 milion fansash”-shkroi aktorja krah videos.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*