Është më e madhe se ai! Njihuni me të dashurën e Kuzgun në jetën reale

“Kuzgun” është një nga serialet më të ndjekur që po transmetohet aktualisht në Shqipëri. Në këtë serial luan edhe aktori me origjinë shqiptare, Baris Arduç i cili ka rolin kryesor të “Kuzgunit”. Aktori është shumë i komentuar për jetën e tij private dhe paparacët turk e ndjekin kudo për ta fotografuar.

Kuzgun është prej 6 vitesh në një lidhje me aktoren turke Gupse Ozay. Kjo e fundit ka luajtur në shumë filma e seriale, por asnjëri prej tyre nuk është transmetuar në Shqipëri prandaj edhe nuk njihet nga publiku shqiptar.Image result for Baris Arduç Gupse Ozay

Lidhja e Baris Arduç me Gupse Ozay nuk është pritur edhe aq mirë nga fansat e aktorit.

Megjithatë ai është shprehur se është shumë i dashuruar dhe këtë e vërteton edhe fakti që aktori e mbështet shumë partneren. Baris Arduç apo “Kuzgun” është 32 vjeç ndërsa Gupse Ozay 35 vjeç.Image result for Baris Arduç Gupse Ozay

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*