Ertugrul rikthehet te seriali Osmani? Ky detaj i hutoi fansat

Engin Altan Düzyatan, i cili luajti rolin e Ertugruli Beut në serialin madhështor ‘Ertugrul’ ngàcmoi fansat me një foto që shpërndau në llogarinë e tij në Instagram.

‘Ertugrul’ i cili pritet të rikthehet në serial, shpërndau me fansat një foto kompromentuese për fansat dhe ato direkt nisin të bënin pyejten. Do riktheheni në serial?

Engin Altan Düzyatan , i cili i dha jetë personazhit të Ertuğrul Beut në serinë ‘Diriliş Ertuğrul’ hutoi fansat e tij me këtë foto në istagram. Aktori i famshëm i cili luajti për disa sezone rolin e Ertugrul me shumë sukses, publikoi një foto nga ditët e tij të karantinës.

Në drejtim të tij u bënë mijëra komente për rikthimin e tij në serial. Por a do rikthehet ai në serialin Omsna? Më poshtë do ju tregojmë detajet…

Engin Altan Düzyatan, ka filluar të lërë mjekren përsëri dhe për shkak të kësaj situate fansat e ‘Ertugruë’ nisen me pyetjet: “A do të rikthehet Ertuğrul Beu?

Seria e fundit e aktorit të famshme i emocionoi fansat e serialit. Sidoqoftë, “A do të rikthehet ai në serialin Osmani?” Duke iu përgjigjur pyetjes, Düzyatan tha si:

Postimi i fundit i aktorit Engin Altan Düzyatan në ‘Instagram’

“Ishte një punë shumë e mirë që unë punova me shumë dashuri. Ne përfunduam një punë, filluam një punë të re. Bashkëpunëtorët e ekipit tim që punojnë atje janë miqtë e mi. Ende i njëjti ekip vazhdon. Faleminderit, unë e shoh atë, e ndjék atë, më pëlqen shumë. ne nuk u ndàmë nga plani, në fund të fundit, ky është një serial tjetër, në të vërtetë një kapitull i ri. Rikthimi im? Ne do ta vlerësojmë, faleminderit për mblshtetjen. Tani nuk ka një situatë të tillë. Unë dua të pushoj pak”, tha ai.

Duke komentuar për Burak Ozcivit i cili luan rolin  e ‘Osmanit’,  aktori i njohur tha: “Të dashur shokë, sa bukur po e vazhdojnë një punë të cilën e krijuam ne, ndonëse janë dy punë të ndryshme unë i shoh me shumë kënaqësi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*