‘Ejlyli’ jep infot e fundit rreth xhirmit të ri të serialit ku merr pjesë

Biran Damla Yilmaz, e njohur për shqiptarët si ‘Ejlyli’ në serialin ‘Lule të Vétmuara’ ka qenë ndër personazhet VIP më të përfòlur të showbizit turk në ditët e fùndit.

Roli i saj si një vajzë tepér e vùajtur, me një nënë që nuk e beson dhe një njérk pédofil, bëri që ajo të fitonte zemrat e mbarë publikut shqiptar, i cili lòtoi bashkë me të.

Për fàt të mirë, jeta saj pértej rolit në telenovelë, është tërësisht ndrýshe dhe nuk lídhen àspak me njëra tjetrën. Megjithatë, javën e fùndit ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë.Pin on biran damla

Biran Damla Yilmaz po bënte një video direkte në rrjetin social Instagram, ku shoqërohej nga kolegu saj Burak Yoruk. Pasi u përshëndet me fansat e zjàrrtë që po e ndíqnin líve, ‘Ejlyli’ mendoi se e ka mbýllur videon direkte  që po bënte, por në fakt nuk e kishte mbýllur si duhej.

Kamera ende po rregjístronte dhe ajo bëri një mímikë fytyre që térhoqi vémendjen e të gjithëve, ndaj dhe çdo revistë e gazetë shkroi për të. Fansat menduan që ajo ishte e sémurë por Damla Yilmaz bëri një sqàrim për të gjithë, ku u shpreh ‘Çdo gjë është shumë mirë dhe po ecën si duhet, po i japim réndësi edhe màsave që duhet të marrim për shéndet.

Me të vértetë pùnojmë të rréthuar me kàllabllëk , por të gjithë si ekip i kemi marrë màsat për të qenë të mbròjtur. Téstet i bëjmë në mënýrë të vazhdùeshme dhe shprésojmë me ndíhmën e Zotit të dàlim shpéjt nga kjo situatë.’

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*