‘Ejlyl’ çfarë bën? Aktorja e njohur nuk njihet më (FOTO)

Aktorja turke Biran Damla Yilmaz ose siç njihet ndryshe si ‘Ejlyl’ ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje.

Biran Damla e cila është shumë e njohur me rolin e “Ejlylit”, në serialin “Lule të Vetmuara”, ka prérë baluket dhe rezultati ka qenë perfekt.

Aktorja duket vërtet shumë bukur me pamjen e re, mirëpo këtë veprim të saj e ka quajtur “çmenduri”.Biran Damla Yılmaz Buugüün bayraamm erken kalkın çocuklaaarr💐✨💋 Herkese iyi bayramlaar😌🧚🏻💜 Photo by Biran Damla Yılmaz on May 23, 2020. Image may contain: 1 person, tree, sky, outdoor and closeup

Ajo postoi një foto në Instagram me pamjen e re dhe shkruajti: “Ah, kjo vajzë është çmendur. Po miq, i préva vetë balluket. Për mendimin tim nuk dolën kéq”.

Biran Damla mori komplimente të shumta dhe komente nga fansat të cilët e pëlqyen shumë me këtë ‘look’. Ditën e e Bajramit, aktorja postoi edhe foto të tjera nga oborri i shtëpisë e me këtë rast i uroi festën të gjithëve.

“Sot është Bajrami. Fëmijë çohuni herët. Gëzuar Bajramin”-shkruajti Biran Damla.Biran Damla Yılmaz Buugüün bayraamm erken kalkın çocuklaaarr💐✨💋 Herkese iyi bayramlaar😌🧚🏻💜 Photo by Biran Damla Yılmaz on May 23, 2020. Image may contain: 1 person, smiling, outdoor and closeup

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*