Dy vite si beqare, ishi i Briatores është “flakë”!

Elisabetta Gregoraci, më në formë të kurrë. Përtej polemikave të fundit me ish-bashkëshortin e saj, Flavio Briatore, me të cilin bashkëjetoi për 9 vite (çifti solli në jetë një djalë), modelja italiane duket e lumtur me jetën e saj të re.Së fundmi, 39-vjeçarja ka shpërndarë në Intagram foto dhe pamje nga palestra, për të treguar se mbetet ikonë e televizionit italian.

Foto e mëposhtme e tregojnë qartë se ndarjen me ish-drejtuesin e famshëm në Formula 1 nuk po e përjeton aspak keq, përkundrazi, bukuroshja italiane ndihet shumë e lumtur “beqare” dhe është në pritje që fati t’i trokasë sërish në derë./Burimi:Supersport.al

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*