Dy aktorët shumë të dashur të shqiptarëve shfaqet tejet të dashuruar me njëri-tjetrin

Të gjithë u dashuruam me të nëpërmjet roleve të tij në telenovelat spanjolle. Biondi latin me buzëqeshjen e tij të ëmbël ka thyer zemrat e shumë vajzave.

Po flasim për aktorin William Levy, i cili prej vitit 2003 është në marrëdhënie më partneren e tij Elizabeth Gutierrez, aktorja e famshme në rolin e ‘Analia’, e cila pasi u bë nënë e dy fëmijëve hoqi dorë nga karriera e saj si aktore.Something Happened, William Levy Is Shared By Elizabeth Gutierrez?

Para pak kohësh çifti u përfol për një ndàrje e cila tërhoqi vëmendjen e shumë mediave. Por fotoja e postuar nga Elizabeth Gutierrez i hedh poshtë të gjitha aludimet.

Në profilin e saj të ‘Instagramit” Elizabeth, ka postuar një foto e ulur në prehrin e partnerit të saj me mbishkrim: ”Vendi im i preferuar”.

Në këtë foto ajo që bie në sy përveç dashurisë që çifti përcjell, është dhoma e tyre e gjumit e mobiluar deri në detaj dhe kjo e bën të duket mjaft moderne.  William Levy ndahet nga Elizabeth Gutierrez - Syri Kosova | Lajmi ...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*