Dulce Maria dhe foshnja saj e parë që do i japë emrin ‘nënë’ (FOTO)

Adoleshentët më të famshëm spanjollë, janë rebelët e serialit me të njëjtin emër ‘Rebeldes’. Një serial që zgjati jo për pak kohë, ‘Rebeldes’ pushtuan ekranet shqiptare dhe mbërthyen pas vetes një pjesë të mirë të publikut shqiptar, ku kryesorë dhe më të shumtë ishin vetë adoleshentët.

Po plotësohet thuajse një dekadë e tërë që prej vitit kur është dhënë ky serial në stacionin mediatik ‘Vizion Plus’ dhe ende mbàhen në memorie të gjithë pjesëtarët kryesorë të kastit. Këtu mund të kujtojmë Robertën, Mian, Migelin, Diegon e të tjerë. Përveçse aktorë shumë të aftë, ato janë edhe këngëtarë të mirëfilltë.Dulce María explica las razones por las que su hija se llamará como ella en  RBD – LUGAM NOTICIAS

Edhe gjatë serialit, ato shpesh janë paraqítur duke kënduar e duke u rénë veglave të ndryshme muzikore. Tashmë ato kanë formuar familjet e tyre dhe disa prej vajzave janë bërë edhe me fëmijë. Këtë herë bëhet fjalë për personazhin më sàrkàstik, të mpréhtë dhe rébel: Roberta.

Ajo nuk i ka mùnguar fotot me barkun e rrumbùllakosur që tregon se është në prítje të ëmbël. Duke pasur në krah edhe aktorë të tjetër të showbizit spanjoll, si Anahi, Angelique Boyer dhe Maite Perroni, ajo ka bërë ‘Gender Reveal’, zbùlimin e gjinisë që është kthýer në trénd së fundmi. Dulce Maria shpàll se do bëhen me një vajzë dhe shprehet:“Jemi shumë të lumtur dhe mirënjohës Zotit për këtë bekim të madh”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*