Duket si vajzë e re por do habiteni sa vjeç mbush sot ‘Syraja’

Aktorja e njohru turke Asli Enver ka festuar ditëlindjen e saj ditën e djeshme.

E duke qënë e izoluar aktorja festoi ditëlindjen e saj me një festë modeste me familjarët e saj.

Ajo publikoi disa foto ku shkroi: Nuk kishte nevojë për festime të mëdha për tu ndjerë e dashuruar.

Për të gjithë kuriozët aktorja ka lindur 10 May 1984 dhe ditën e djeshme festoi 36 vjetorin e saj dhe duket sikur vitet për të janë thjesht numra.

Kujtojmë që së fundmi është folur gjatë dhe për jetën private të saj.

Mediat turke shkruajtën se ajo ishte në një lidhje me ish basketbollistin Kerem Tunçeri por që u ndanë pa filluar mirë lidhjen.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*