‘Defne’ ‘arratìset’ me të dashurin nga karantina, por…(FOTO)

Aktorja Elçin Sangu e cila është shumë e njohur nga roli i “Defnes” në serialin “Dashuri me Qira”, gjatë kësaj periudhe pandemie, ka respektuar rregullat duke qëndruar në shtëpi.

Pas një kohe të gjatë larg syrit të publikut, Elçin Sangu është fotografuar së fundmi teksa udhëtonte me makinë me partnerin e saj.

Paparacët e kanë fotografuar aktoren teksa dilte nga makina e nervozuar për shkak të trafikut. Elçin Sangu, sëbashku me të dashurin e saj ishin duke udhëtuar me makinën e tyre.Elçin Sangu'dan bomba açıklama: Zaten evliyiz... - Son Dakika ...

Ato ishin nisur për në bregdetin e Tarabya por ajo  u zemërua nga  bllòkimi i trafikut në Baltalimanı. Ajo vendosi të ulej në sediljen e pasagjerit dhe ia la timonin partnerit.

Elçin Sangu bëri një turne në Bosfor me të dashurin e saj Yunus Ozdiken. Aktorja 34-vjeçare ishte e veshur me të bardha dhe kishte vendosur maskë duke respektuar kështu rregullat.

Ndërsa Sangu u bindej masave dhe mbante maskë, Ozdiken nuk e veshi atë.  Elçin Sangu është e lidhur prej vitesh me menaxherin Yunus Ozdiken. Çifti e kanë bërë lidhjen publike dhe janë fotografuar shpesh bashkë.

Boğaz turu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*