‘Bihter’ dhe ‘Adnan’ bëhen bashkë pas 10 vitesh nga seriali ‘Dashuri e Ndaluar’

 

Aktorët Selçuk Yontem dhe Beren Saat u bënë shumë të njohur në Shqipëri vite më parë me serialin “Dashuri e ndaluar”.

Kanë kaluar 10 vite që nga transmetimi i këtij seriali në Turqi dhe dy aktorët janë takuar së fundmi. Bihter ka shkuar me bashkëshortin e saj në një shfaqje në teatër në të cilën performonte edhe Adnani.

Ata bënë foto së bashku dhe Adnan e postoi këtë moment në Instagram duke u shprehur i lumtur që ata janë ritakuar pas shumë vitesh. “Beren dhe Kenan erdhën në teatër mbrëmë, sa mirë bënë”-shkruan aktori.

Ndërsa Bihter komentoi: “Sa mirë bëmë që erdhëm, ishte shumë bukur”. Adnan e ruan miqësinë me aktorët e serialit prej vitesh. Ai takohet shpesh me Zerrin Tekindor e cila luante rolin e “Zonjushës”.Image result for beren saat selçuk Yontem

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*