Bashkëshortja e Chicharitos, me forma perfekte edhe pas lindjes

Pas lindjes së fëmijës së parë (djalë) dhe transferimit me sukses në Sevilla, për të ndjekur bashkëshortin, Javier Hernandez (u transferua nga West Hami te skuadra angleze), Sarah Kohan ka vendosur të ndryshojë edhe “look”-un, duke u bërë bionde. Në fakt, vëmendjen e fansave të saj në Instagram, më shumë se ngjyra e flokëve e tërhoqën format e modeles, që edhe pasi është bërë nënë mbetet në formë perfekte.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*