Almeda ka ditëlindjen! Tolgahan Sayisman i bën urimin e veçantë

Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe të afërmit në këtë ditë të veçantë.

Mirëpo ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman, i cili e ka uruar Almedën nëpërmjet një Instastory. Ai ka ripostuar një ‘boomerang’ me Almedën dhe mbi të shkruan disa fjalë që padyshim çdo femër i dëshiron.

“Gëzuar ditëlindjen bota ime e bukur”, shkruan aktori turk. Në maj të vitit që lamë pas çifti u bekua me ardhjen në jetë të vogëlushit të tyre Efehan.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*