Alina Boz më e bukur se kurrë, ja si duke ajo pas përfundimit të serialit ‘Mos ma Lësho Dorën’

Aktorja, Alina Boz e cila në vendet shqipfolëse u bë njohur si “Hazalli” nga seriali “Paramparça” dhe “Azra” në serialin “mos ma Lësho Dorën” është një ndër femrat më të bukura në Turqi.

Ajo u bë e njohur që në daljen e parë dhe tani po arrin popullaritet të madh me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Pas përfundimit të serialit duket se ‘Azra’ e ka marrë veten dhe ka pushuar mjaft. Në foton e fundit të publikuar Azra po duket ‘mahnitëse’.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*