Alina Boz bën rrëfimin e sinqertë: Kur isha në shkollë më tallnin sepse…

Aktorja Alina Boz ka bërë së fundmi një rréfim të sinqertë duke komunikuar me fansat e saj.

Alina ka treguar se periudha e shkollës për të ka qenë e vështirë pasi shokët dhe shoqet e tallnin. 21-vjeçarja ishte më e gjatë se miqtë e saj dhe për këtë shkak në shkollë bënin shaka me të.

“Si është moti atje lart Alina”, i thonin ata aktores. “Ata tàlleshin me mua”, u shpreh Alina e cila është 1.74 centimetra e gjatë.

“Për shkak të tàlljeve nga shokët e ndjeja veten shumë të gjatë. Mendoja se do zgjatesha deri në 1.80 centimetra, por nuk ndodhi”-tha Alina.

Aktorja Alina Boz njihet për rolin e “Azrës” në serialin “Mos ma lësho dorën” dhe “Hazallit” tek “Fate të Kryqézuara”.

Të dyja këto seriale janë transmetuar edhe në Shqipëri në televizione të ndryshme dhe kanë patur shumë sukses. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*