Aktorja e njohur turke thur lavde për Kivanç Tatlıtug dhe kritikon ‘Ezelin’

Aktorja   Hande Ataizi ishte e ftuar në kanalin në YouTube nga Ertem Şener . Aktorja ka tërhequr vëmendjen me fjalimin që ka bërë duke shàrë  dhe kritikuar ‘Ezelin’.

Duke thënë se i pëlqente shumë Kıvanç Tatlıtuğ, komenti i Ataizi për Kenan İmirzalioğlu u bë lajm në mediat sociale javë më vonë.Hande Ataizi'nin sözleri, Kenan İmirzalıoğlu'nu çok kızdıracak!

“Më pëlqen shumë Kıvanç Tatlıtuğ. Ai është një aktor shumë i mirë. Do të doja të merrja pjesë në një projekt me të. Kenan İmirzalıoğlu nuk është i talentuar dhe nuk më pëlqen. Merre një njeri në rrugë  dhe luan më natyrshëm dhe më mirë se Kenan” – ka thënë Hande e cila u kritikua mjaft pas kësaj.

Hande Ataizi, e cila nuk është parë prej kohësh në ekrane, u përgjigj pyetjeve të Ertem Şener me gjithë çiltërsi.Sokaktaki adam daha iyi oynar' - Magazin Haberleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*