A e di Almeda këtë? Tolgahan tregon dëshirën e tij (FOTO)

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka vendosur ndryshe nga çdo herë tjetër t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të tij në llogarinë në ‘Instagram’.

Midis pyetjeve të shumta, Tolgahan ka pohuar se Almeda dallon për pastërtinë që mban në shtëpi. Sayisman nuk i ka shpëtuar pyetjeve dhe rreth familjes së tij, Abazit dhe djalit të vogël, Efehan.Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi'nin oğulları Efehan'ın sağlık ...

Tolga ka treguar se është e papërshkrueshme ndjenja e të qenurit baba dhe uroi që të gjithë meshkujt ta provojnë këtë ndjesi.

I pyetur nëse dëshiron të jetë babai i një vajze, aktori u përgjigj se dëshiron jashtëzakonisht shumë dhe shpreson që në të ardhmen kjo të ndodhë.

Kujtojmë se Tolgahan e ka bërë pjesë të një prej projekteve të tij kinematografike edhe të voglin e tij, Efehan.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*