4 vite pas filmit të suksesshëm, dy aktoret rikthehen sërish bashkë me një tjetër projekt

Aktorët Tuba Buyukustun dhe Kivanç Tatlitug janë shumë të njohur në Shqipëri me rolet në seriale shumë të suksesshëm që na kanë lënë shumë mbresa dhe janë kthyer në një ndër aktorët më të dashur për ne.

Por seriali “Xhesuri dhe e bukura” ishte ai që i bëri bashkë dyshen e aktorëve. Ky serial, prodhim i katër viteve më parë, u transmetua edhe në TV Klan dhe u ndoq shumë nga publiku.Brave and Beautiful; wonderful tv series from Tuba Büyüküstün and ...

Së fundmi dy aktorët janë bërë sërish bashkë, por jo për një projekt televiziv, serial apo film.

Tuba dhe Kivanç do të mbështesin fushatën e UNICEF për 3000 fëmijë që nuk mund të studiojnë për shkàk të pàndemisë së Covid-19.

Fushata do u sigurojë këtyre fëmijëve kushtet për të mësuar në shtëpi. Kujtojmë që Tuba dhe Kivanç janë ambasadorë të UNICEF.Pin de Leonor Cajaraville en Cesur and Guzel | Actrices, Novelas ...

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*